Blog o perfumach. W oparach popkultury.

La Perla – Dark Extacy

O czekoladowej rozkoszy.

Dark Extacy to zapach pochodzący z kolekcji Love frills, w skład której weszły trzy zapachy:
Languid Vanilla, Ruby Perlage i oczywiście Dark Extacy.

Składniki zapachu: wanilia, róża, meksykańska czekolada, pralina, nuty drzewne, lukrecja

Dark Extacy to idealny zapach czekoladowy. Nie można nic ująć, nic dodać.
Otwiera się bardzo zmysłowo, czekolada i lukrecja tworzą silny duet, przypominając o likierze czekoladowym wysokiej jakości. Zapach rozgrzewa się na skórze i zachwyca swoją delikatnością. Budzi skojarzenia z zimowym wieczorem i gorącą, czekoladową kąpielą.

Po około godzinie zapach przechodzi w bardziej słodki, musowy klimat czekolady. Lukrecja ustępuje miejsca wybornym pralinkom, wanilii. Według mnie świetnie oddaje zapach atmosfery otwierania prezentów, świątecznego pieczenia ciasteczek i objadania się słodkościami.

Baza do delikatna słodycz wanilii zrównoważona drzewnymi aromatami. Zapach zostawia na skórze wspaniałe wspomnienie, które sprawia że do tych perfum po prostu chce się powracać. Szkoda tylko, że zakup Dark Extacy to wcale nie taka łatwa sprawa.

Zapach jest trwały – na mojej skórze utrzymuje się ok. 6-7 godzin. Jest bezpieczny zarówno na gorącą randkę jak i świętowanie z rodziną. Słodycz jest wyraźna, ale na pewno nie nachalna. Dark Extacy powinien się spodobać otoczeniu, raczej nikogo nie obrazi, nie odstraszy.

Polecam wszystkim, którzy uwielbiają czekoladę w perfumach i poszukują niebanalnej słodyczy.


Tagi: ,

Podobne wpisy