Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Perfumy najczęściej przeze mnie używane w 2013 roku.

Na koniec roku warto refleksyjnie spojrzeć na swoje życie i poczynania, również te perfumowane 😉 Przygotowałam dla Was zestawienie perfum najczęściej przeze mnie noszonych w roku 2013.

Perfumy najczęściej przeze mnie używane:

Styczeń, luty, marzec

La Vie Est Belle, Lancome
Roberto Cavalli Eau De Parfum
Alien, Thierry Mugler
La Petite Robe Noire, Guerlain

Jak przystało na zimne miesiące – używam zawsze ciepłych, otulających i słodkich zapachów. Alien jest moim sprzymierzeńcem podczas mroźnych dni, kiedy chcę być wyciszona, niedostępna dla innych. Jedynym moim kompanem jest wtedy Obcy. La Vie Est Belle jest ze mną wtedy,  kiedy mam poczucie, że powinnam dzielić się pozytywną energią i swoim szczęściem z innymi. La Petite Robe Noire to zapach na 'wyjście’. Nie lubię spędzać z nim całego dnia, bo jest zbyt wyjątkowy i charakterystyczny by np. wybrać się z nim do piekarni 😉 Cavalli stał się moim signature scent i sprawdza się zawsze i wszędzie. To po prostu mój zapach.


Kwiecień, maj, czerwiec

Eclat d’Arpege, Lanvin
L’Imperatrice 3, Dolce&Gabbana
Never Forget You, Mariah Carey

Miesiące dla mnie szczególne. Ciążowe dolegliwości,  z nadwrażliwością na zapachy na czele, sprawiły, że musiałam ograniczyć się do delikatnych, kwiatowo – owocowych zapachów. Eclat d’Arpege okazał się moim wybawcą w niedoli ciążowych nudności. L’Imperatrice włączyłam do użytku z wielką ostrożnością, dopiero w maju. Oczywiście był niezawodny. Kiedy tylko miałam lepszy dzień, a mój nos był w stanie zaakceptować perfumy słodkie (oczywiście bez przesady), sięgałam po Never Forget You, Mariah Carey. Nie poszalałam sobie.

Lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopadCiążowe nadwrażliwości przeszły i zaczęłam cieszyć się testowaniem zapachów na nowo. Chciałam poznać jak najwięcej, poszerzać swoje oflaktoryczne horyzonty. Ciężko powiedzieć, że są zapachy których bardzo często używałam, bo głównie bazowałam na próbkach. Pamiętam, że Miss Dior  była ze mną podczas spotkań ze znajomymi, a Luscious Pink Deluxe na.. zajęciach w szkole rodzenia ;P

Grudzień

Pod koniec listopada na świat przyszła moja córeczka. Od tego czasu użyłam perfum nie więcej niż 5 razy. Nie chcę drażnić noska Małej, poza tym zapach niemowlęcia jest najpiękniejszy i nie chcę aby cokolwiek mi go zakłócało.

A jakie perfumy towarzyszyły Wam w 2013 roku? 

Tagi: ,

Podobne wpisy