Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Pachnące zdjęcie tygodnia #2

 W tym tygodniu wiele się działo. Przede wszystkim ujawniono szczegóły ekskluzywnej kolekcji perfum Givenchy – L’Atelier de Givenchy. Każdej z kompozycji przypisano ryunek kobiety, która była wizją dla twórcy tych zapachów. Uwielbiam oglądać projekty (za młodu projektowałam ubrania i twierdziłam, że jestem projektantem:D), szczególnie jeśli zamieszane są w nie perfumy i … Givenchy.

Oto moje 3 ulubione:

Zdjęcia pochodzą ze strony fragrantica.com. Tutaj poczytacie o całej kolekcji.

Innym, ciekawym wydarzeniem była wiadomość o tym, że perfumy Jimmy Choo zostały uznane za.. zagrożenie. Jedna z pasażerek samolotu wylatującego do Denver została poproszona o udostępnienie swojej torebki. Specjaliści od spraw wybuchowych stwierdzili, że flakon perfum Jimmy Choo wygląda jak granat (daahh!) i musi zostać poddany analizie. Gdyby to była Polska, to pomyślałabym, że to było zrobione celowo, aby wypromować produkt. A w przypadku USA i Jimmy Choo. No cóż. Inna bajka.

http://www.nydailynews.com

Skoro już wspomniałam o tym i o tamtym…
Zdjęciem tygodnia jest…

Rihanna pracująca nad kolejnymi perfumami. Ten news jest stary, bodajże z grudnia. Natrafiłam na niego dzisiaj. Nie śledzę kariery Rihanny, dlatego nie miałam prawa o tym wcześniej słyszeć.
Bardzo fajnie, że Riri bierze się za nowe perfumy, bo to jej naprawdę wychodzi. Jeśli ma wkład w produkt opatrzony swoim imieniem, to gratuluję. Ale czemu od razu robić z tego zdjęcie tygodnia?
Te ziarna kawy mnie rozbroiły!
Z kim ona tworzy te perfumy? Z koleżankami z klubu? Przecież wąchanie kawy, aby 'oczyścić’ nos, to totalna bzdura. To tylko następny zapach (w dodatku mocny), który obciąża węch. Jeśli kogoś bolą uszy od słuchania muzyki, to powinien siedzieć w ciszy, a nie słuchać kolejnej piosenki – dla poprawy. Jak ktoś ma nadwyrężony wzrok, to nie gapi się przed siebie, ale zamyka oczy i próbuje się zrelaksować. Dlaczego z nosem miałoby być inaczej?

Instagramowy skan pochodzi ze strony: http://nymag.com/

Co Wy na to?
Co się ciekawego działo w świecie perfum w tym tygodniu? Oświećcie mnie 😀

Tagi: , , ,

Podobne wpisy