Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Perfumeria Mon Credo

Mon Credo to ekskluzywna perfumeria, która w swojej ofercie ma same wspaniałości. Oferuje zapachy takich marek jak: Esteban Paris, Lubin, Teo Cabanel, Nobile 1942 – i wielu innych. W tej właśnie perfumerii można zaopatrzyć się we wspaniałe kosmetyki, zarówno pielęgnacyjne jak i do makijażu.  Siedziba Mon Credo znajduje się w Warszawie, w domu handlowym Vitkac, przy ul. Brackiej 9. Wszystkim, którzy mają możliwość polecam odwiedzenie tego pachnącego miejsca. A takich jak ja – oddalonym od Warszawy –  zachęcam do wejścia na stronę perfumerii, i zapoznanie się z ofertą.

Perfumeria Mon Credo ma wiele zalet. Przede wszystkim – oferuje naprawdę wiele zapachów, również takich, których nie znajdziecie nigdzie indziej – choćby wspaniałe Enchanted Forest, The Vagabond Prince. Oprócz niszowych perfum Mon Credo posiada w ofercie znane i lubiane marki selektywne, m.in.: Kenzo, Moschino, Guerlain, Dior, Prada i wiele innych. Co ciekawe – na stronie perfumerii można zamawiać próbki zapachów. Jestem tym zachwycona! Przecież warto przetestować zapach, zanim zdecydujemy się na jego zakup.

Jak widać po banerze, po prawej stronie bloga, rozpoczęłam współpracę z Mon Credo. Uważam, że to naprawdę wspaniała perfumeria i po prostu musiałam przyjąć tę ofertę współpracy. 🙂 Od czasu do czasu będę dla Was pisać o zapachach dostępnych w tej perfumerii, aby przybliżyć Wam ich magię. Zaznaczam, że moje opinie są całkowicie niezależne i mam na celu opisywanie perfum tak jak do tej pory – szczerze i po swojemu. 🙂

foto1 www.zyciewluksusie.pl
foto2 www.moncredo.pl

Tagi: ,

Podobne wpisy