Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Ogłaszam tydzień z perfumami z mojej kolekcji!

tydzień z perfumami z mojej kolekcji edpholiczka

Tak wygląda mój perfumowy kąt po zapachowym spotkaniu. Czasami zdarza mi się kogoś zaprosić i proponować różne zapachy, opowiadać o nich. Zazwyczaj kończy się to robieniem odlewek i bałaganem. Znalazłam motywację, by po tym huraganie posprzątać. Obiecywałam Wam powrót tematycznego tygodnia, prawda? Czas słowa dotrzymać.

Chwaliłam się niedawno, że po poście od kupowania perfum zaczęłam częściej sięgać do własnej kolekcji po flakony. To prawda i ta tendencja zaskakująco długo się u mnie utrzymuje. Przejrzałam mój zbiór, który pokazywałam Wam jakiś czas temu TUTAJ. Od sierpnia pojawiło się u mnie kilka nowości, kto śledzi mnie na Instagramie na pewno o tym wie 😉 Oczywiście o wielu z tych zapachów jeszcze dla Was nie pisałam. Najwyższy czas to zmienić.

Jak te zapachy znalazły się w mojej kolekcji, co sprawiło, że w niej pozostały i przede wszystkim – jak one pachną?

W ciągu tego tygodnia wybiorę kilka zapachów i zrecenzuję je najlepiej jak potrafię. Oczywiście liczę na Waszą obecność i aktywność. Jak na „tydzień z” przystało – pod koniec tygodnia wylosuję spośród komentujących jedną osobę, którą nagrodzę pachnącą niespodzianką. Zapraszam do zabawy!

Jak myślicie, o których zapachach napiszę?
O których chcecie poczytać?

Tagi: , ,

Podobne wpisy