Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Nowość! Lancome – La Vie Est Belle

Najnowszy zapach Lancome ma trafić na półki sklepowe na jesień 2012r. Ma reprezentować kobiety szczęśliwe, piękne, skromne, znajdujące radość w najmniejszych szczegółach.

Początek owocowy,  przed szereg wychodzi czarna porzeczka i gruszka. Następnie zapach przechodzi w intensywny aromat kwiatu pomarańczy i jasminu, aby uspokoić się ciepłą bazą, otuloną wanilią, pralinką i paczulą.

Uważam że zapowiada się bardzo ciekawie! Podobno fanki Miracle mają zachwycić się tym zapachem. Tego nie wiem, ale mam nadzieję, niedługo się przekonam.

Nuty głowy: czarna porzeczka, gruszka
Nuty serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
Nuty bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

Moim zdaniem minusem jest to, że twarzą zapachu została Julia Roberts. Jak dla mnie to ona jest aż za bardzo „szczęśliwa”. Lancome ma do niej jakąś słabość, bo nie jest to jej pierwsza reklama dla tego koncernu.

Co o tym myślicie? Czekacie na premierę La Vie Est Belle?

Tagi: ,

Podobne wpisy


 • Ankasska

  Zapach zapowiada się intrygująco! 🙂
  Jeszce nie skończyłam czytać Twojej opinii i pomyślałam właśnie o nadmienionym przez Ciebie minusie – uśmiech niczym z Mystic Pizza, który nie pasuje mi tu totalnie. Ale zapach sam w sobie wydaje się na tle intrygujący, że chętnie go przetestuję 😉

 • Mairaus I i Ostatnia

  Mam wrażenie, że to może być coś dla mnie 🙂 Pogodne i wiecznie szczęśliwe 😀 Wypróbuję na pewno. Dziękuję za zwrócenie mej uwagi w tymże kierunku.

 • Po prostu ciasteczko napoleonka!!!, jak je wyzwoliłam z buteleczki to właśnie ciastko stanęło przed moimi oczami. 😉

 • Po prostu ciasteczko napoleonka!!!, jak je wyzwoliłam z buteleczki to właśnie ciastko stanęło przed moimi oczami. 😉

 • Ela

  Zapach piękny z niesamowitym ogonem i bardzo , bardzo na tę chwilę popularny .