Blog o perfumach. W oparach popkultury.

O mnie

Cześć!

Nazywam się Kasia Kamińska. Mam 31 lat i mieszkam w Krakowie.
Moją największą pasją są perfumy.  W swoim otoczeniu nie miałam wielu osób, które podzielały moją pasję, więc zależało mi na tym, by mieć swoje miejsce, gdzie będę mogła dzielić się swoimi odczuciami. Dlatego też od 2011 roku tworzę to wyjątkowe miejsce. Nazwa bloga – Edpholiczka – nawiązuje do mojej miłości do wód perfumowanych (EDP to skrót od Eau de Parfum, czyli woda perfumowana) i całkiem dramatycznego podejścia do sprawy.

edpholiczka_katarzyna_kamińska

Mam obsesję na punkcie wąchania nowości, selekcjonowania zapachów, które intrygują mnie najbardziej i dołączania ich do mojej kolekcji. Moje zainteresowanie światem perfum ciągle rośnie, a ja stale uczę się i wącham. Przez cały ten czas istnienia w sieci jako Edpholiczka udało mi się dotrzeć do wielu osób. Pomagam, doradzam, wyjaśniam. Na moim blogu staram się przedstawić własną relację z zapachami, a także zjednoczyć na nim innych miłośników perfum, z którymi mogłabym dzielić się swoją pasją.

Interesują mnie perfumy z każdej półki. Nie jestem wybredna – dosięgnę do najwyższej, schylę się do najniższej. Odnalezienie pięknego zapachu jest dla mnie celem głównym.

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż po świecie perfum. Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj jak u siebie w domu. 🙂

Kasia

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż po świecie perfum.

Jeśli poszukujesz porady dotyczącej perfum albo chcesz porozmawiać o zapachach napisz na adres: edpholiczka@gmail.com