Blog o perfumach. W oparach popkultury.

O mnie

Witaj!

Nazywam się Katarzyna Kamińska. Mam 27 lat i mieszkam w Krakowie.
Jestem szczęśliwą kobietą, mamą, żoną, pedagogiem i entuzjastką popkultury.
Moją największą pasją są perfumy. Dlatego też nazwałam siebie samą Edpholiczką (EDP to skrót od Eau de Parfum, czyli woda perfumowana) i od 5 lat tworzę to wyjątkowe miejsce.

Edpholiczka1Mam obsesję na punkcie zbierania nowych flakonów, wąchania nowości, wyszukiwania starych perełek, czytania o zapachach, a także… dzielenia się swoimi odczuciami. Dlatego właśnie w 2011 roku powstał ten blog. Moje zainteresowanie światem perfum ciągle rośnie, a ja stale uczę się i wącham.

Na moim blogu staram się przedstawić własną relację z zapachami, a także zjednoczyć na nim innych miłośników perfum, z którymi mogłabym dzielić się swoją pasją.

Interesują mnie perfumy z każdej półki. Nie jestem wybredna – dosięgnę do najwyższej, schylę się do najniższej. Odnalezienie pięknego zapachu jest dla mnie celem głównym.

Czym mój blog wyróżnia się spośród innych? Bardzo ważny jest dla mnie aspekt kulturalny postrzegania perfum, a także popkulturalna otoczka, która im towarzyszy. Oprócz recenzji perfum znajdziesz tutaj zestawienia perfum, stylizacje perfumeryjne bohaterów filmowych i … perfumy celebrytów. Wszystko z przymrużonym okiem.

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż po świecie perfum. Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj jak u siebie w domu. 🙂

Jeśli poszukujesz porady dotyczącej perfum albo chcesz porozmawiać o zapachach, napisz na adres: edpholiczka@gmail.com

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż po świecie perfum.

Jeśli poszukujesz porady dotyczącej perfum albo chcesz porozmawiać o zapachach napisz na adres: edpholiczka@gmail.com