Blog o perfumach. W oparach popkultury.

OGŁASZAM TYDZIEŃ Z FLANKERAMI!

Niedawno pisałam na fanpejdżu, że planuję coś ciekawego. I zachorowałam. Wniosek?
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. 😉

Od dzisiaj zaczynamy nowe cykle wpisów. Co jakiś będę zapowiadać tematyczny tydzień, np. tydzień perfum wycofanych, celebrytów, Dior… To tylko przykłady.

Jak to wygląda?

Będzie to wyglądało tak, że w ciągu tygodnia od ogłoszenia na blogu pojawią się recenzje (bądź inne typy wpisów) związane z tym tematem. Może być ich 7, może być 5. Wszystko zależy od poziomu inspiracji i wolnego czasu.
Po takim tygodniu wrócę do zwykłego trybu blogowania i za jakiś czas znowu rozpocznę tygodniowy wątek. Wszystko by Was czasami miło zaskoczyć. Mam nadzieję, że to ożywi życie bloga i lekko je rozweseli! 😉

Nagroda!

Podczas tygodnia tematycznego będę szczególnie czekała na Wasze komentarze. A pod koniec każdego tygodnia „z tematem przewodnim” spośród osób, które pozostawią komentarz – wylosuję jedną, która otrzyma ode mnie upominek. Ile komentarzy – tyle dostajecie losów. Chciałabym w taki sposób wynagrodzić Waszą aktywność.

Na pierwszy rzut idą flankery – czyli dzieci dobrze zarabiających klasyków! Jak dobrze wiemy – pojawiają się w różnych barwach, rozcieńczeniach i okolicznościach. Chcą nas uwieść tym, że pochodzą od ukochanego zapachu, a jak są limitowane… To aż żal nie kupić! Heh, oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie działa na wszystkich i wiele osób reaguje wręcz odwrotnie. Ale całkowitego zatonięcia we flankerach na pewno życzą nam producenci perfum – i dlatego sprawdzimy, które są warte grzechu, a które stratą czasu i pieniędzy. Będą dobre i słabe, ciekawe i nudne. Wybieram  zapachy z góry i rzetelnie je opisuję. Gotowi?

Co myślicie o tygodniach tematycznych?
Jakie tematy Was interesują?

Tagi: ,

Podobne wpisy