Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Ogłoszenie: Wasze Kolekcje

Kochani, wpadłam na pomysł, aby na blogu pisać o Was 🙂
Jeśli macie małe, średnie, duże kolekcje perfum, którymi chcecie się podzielić, piszcie do mnie. Możecie wysłać zdjęcia swoich flakoników, lub swoje zdjęcie z kolekcją oraz opis tego co znajduje sięw Waszych zbiorach. Z chęcią przeprowadzę mailowy mini-wywiad, w którym zapytam czego szukacie w perfumach i o jakich zapachach marzycie.

Serdecznie zapraszam do podzielenia się swoim perfumeryjnym światem.

Już wkrótce pierwsza odsłona Waszych Kolekcji 🙂

http://guidetostyle.blogspot.com/2008/10/my-perfume-collection.html

Tagi: ,

Podobne wpisy


 • Anonimowy

  Chętnie też obejrzę bo jestem perfumomaniaczką , mam też bardzo wiele zapachów różnych , jak to się określa z różnych półek , oraz z Avonu i Oriflamu , bo uważam , że też mają kilka ciekawych zapachów. Ewcia

  • Ewcia, może pochwalisz się swoją kolekcją? 🙂

 • Anonimowy

  Szybki refleks, ale teraz dopiero tu weszłam po takim czasie . Nie mam czym zrobić zdjęć , ale gdy będę miała jakiś wolniejszy dzień to naściągam zdjęć z internetu i podeślę może na kilka razy tutaj.Sporo zapachów mam kupionych w ciemno , po przeczytaniu nut zapachowych i przeczytaniu opinii dziwne? , ale tak mam . Zapachy , to moja pasja , wszystko inne nie ma już takiego znaczenia dla mnie.
  Poza tym to miła odskocznia od czasem trudnej rzeczywistości, wchodzę na internet i z przyjemnością wgłębiam się w świat perfum.
  EWCIA

  • Jak będziesz miała możliwość to opracuj swoją kolekcję 🙂

 • Anonimowy

  Problem z tym ,że tych zdjęć z internetu nie da się umieścić a szkoda EWCIA