Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Nowość! Christina Aguilera – Red Sin + jak promowany jest zapach w Europie

O nowym pachnidle Aguilery chciałam napisać już dawno temu. Niestety poza zdjęciem buteleczki nie było żadnej informacji. Teraz dostępne są już nuty zapachowe.

Nuty głowy: czerwone jabłko, cynamon
Nuty serca: cyklamen
Nuty bazy: czerwony imbir, drzewo sandałowe, piżmo

Nuty wydają się skromne, ale kto wie – może to klucz do sukcesu? Nie mogę się doczekać na Red Sin głównie dlatego, że mam dobre przeczucia. Może będzie ciepłym, słodkim zapachem, który będzie mógł kojarzyć się z Bożym Narodzeniem? Od dawna poszukuję takiego zapachu. Co prawda może nazwa tych perfum nie wskazuje na takie skojarzenia.. 😉

Oto flakonik:

Zdjęcia promocyjne  nie są jeszcze dostępne, ale na pewno zobaczymy na nich Christinę w czerwonej koronce, analogicznie do poprzednich reklam. Do tej pory Christina również ubierała się na modłę swoich flakonów, którym koronka nie była obca.

A teraz odnośnie do promocji tego zapachu w Europie.

Do blogerów (piszących o szeroko rozumianym beauty) w Europie (głównie w Niemczech) wysłano anonimowo bukiety róż, następnie butelki szampana, skórzane rękawiczki a na samym końcu… wodę perfumowaną Red Sin. To się nazywa promocja!

Zdjęcia:

PS: Zapomniałam dodać, że wszystkie te podarunki były anonimowe. Dopiero przy ostatnim z nich (perfumach) wyjasniła się zagadka, od kogo pochodzą te przesyłki. Podejrzewano, że za tą promocją stoi  Lancome  😀 A tu po prostu Christina Aguilera.

Tagi: , ,

Podobne wpisy