Blog o perfumach. W oparach popkultury.

La Perla – Possibilities

La_perla_possibilities_recenzja_perfum

Nowy rok często kojarzy się z nowymi możliwościami, dlatego pomyślałam, że pierwszą recenzją 2023 roku będzie La Perla Possibilities. Nie sposób nie usłyszeć o tych perfumach, jeśli obserwuje się perfumowy świat w mediach społecznościowych. Possibilities podbiło serca wielu miłośników perfum, również twórców z perfumowanej strony internetu. Czy ten zapach jest rzeczywiście tak dobry?

Woskowy pieprz

Próbuję odgadnąć, co przyciąga mnie do tych perfum. Nie powaliły mnie z nóg swoim urokiem, ale często łapię się na tym, że szukam flakonu w szafie. W otwarciu tych perfum czuję intrygujący akord – taki pikantny i … woskowy. Gdyby tak ziarenka różowego pieprzu rozgryźć, a następnie włożyć nos z bukiet słodko – woskowych frezji… To właśnie to!

Ciepły uścisk róży

Possibilities kusi, zaleca się. Jest uwodzicielką, która składa subtelny ukłon w stronę vintage. Jest w niej przez moment taka jakby ciężkość i wilgoć, przejmujący charakter, który może zafascynować albo odrzucić. W pamięci miga wspomnienie Eden od Cacharel. W nim ten efekt tworzył duet mimozy i tuberozy. W Possibilities w ciepłym uścisku zamyja się róża z petalią (to molekuła, która ma pachnieć jak piwonia) – to właśnie serce naszej boheterki wieczoru. Ostrość piwonii, chłodna zieleń konwalii – takie skojarzenia wirują w mojej głowie. Ciepło przenika chłód.

Possibilities to oda do kwiatów.

Kłopotliwe paramtery

Projekcja tego zapachu jest na 4+ przez pierwsze dwie godziny od aplikacji. Po tym czasie na skórze tli się wspomnienie pieprznej róży – takie odległe i zmatowione. Na pierwszym planie jest przytulny kaszmeran z dodatkiem wytrawnej wanilii. Zapach zdecydowanie ma w sobie coś słodkiego, ale to pochodzi raczej od kwiatów. Possibilities szybko staje się skin scentem i by go docenić, trzeba się do niego zbliżyć. Trwałość tych perfum w moim przypadku to zaledwie 5 godzin. Z tego powodu trudno mi zrozumieć, że tak wiele osób za nimi szaleje. Najwidoczniej parametry to nie wszystko nie tylko dla mnie. 🙂

Possibilities to możliwości, więc korzystając z okazji życzę Wam, by 2023 rok był dla Was rokiem wielu możliwości i by nie zabrakło Wam odwagi do wykorzystywania ich!

Co myślicie o perfumach La Perla? Testowaliście Possibilities?

Tagi: ,

Podobne wpisy