Blog o perfumach. W oparach popkultury.

Przygotowania do wpisu z moją kolekcją perfum trwają… Potrzebuję Waszej pomocy!

Kochani*,
Jak już pewnie wiecie (z fejsbuka, bo skąd), szykuję się do pokazania mojej kolekcji perfum na blogu. Wybrałam już miejsce, w którym będę robiła zdjęcia, opracowałam też niektóre szczegóły. Teraz szykuję flakony do boju i zorientowałam się, że będę potrzebowała Waszej pomocy.

O co chodzi?

Jednym z nieodłącznych elementów wpisów z tej serii jest wywiad z właścicielem kolekcji. Uważam, że w moim przypadku nie powinno być inaczej (nie ma taryfy ulgowej!), z chęcią pomęczę Was trochę przemyśleniami na temat mojego zbioru. Jako że dziwnie czułabym się zadając sobie samej pytania, a jeszcze gorzej na nie odpowiadając, mam wielką prośbę.

Jeśli czujecie taką chęć, to w komentarzu zostawcie mi pytania, na które chcielibyście, żebym odpowiedziała (mogą być podobne do tych z innych wpisów z tego cyklu, mogą być zupełnie inne. Ważne żeby były na temat mojej kolekcji i perfum ogólnie :D). Za każde pytanie z góry dziękuję.

Jeśli macie też jakieś inne sugestie związane z tym wpisem  – koniecznie piszcie. Zobaczymy co da się  zrobić 🙂


Liczę na Waszą kreatywność! 🙂

*Zawsze dziwnie się czuję używając tej formy. W komentarzach słyszę tylko głos Pań, ale mam wrażenie, że jak użyję damskiego odpowiednika, to jakiś Pan, który mnie czyta ( a wiem, że tacy są) poczuje się urażony. Panowie, wypowiadajcie się częściej!

Tagi: , , ,

Podobne wpisy